fbpx

Aktorja Arjola Demiri u kërkon fëmijëve ta thërrasin teze, por pse?!

aktorja-arjola-demiri.jpg

Aktorja e njohur shqiptare Arjola Demiri ishte e ftuar së fundmi në emisionin  “Why not”.

Arjola nuk ka nguruar të tregojë disa detaje edhe nga jeta e saj private teksa në një moment zbuloi se u ka bërë një “kërkesë” vajzave të saj mos e thërrasin mami, pasi njerëzit aty e shikonin me habi dhe nuk besonin që ajo ishte mami i tyre.

“Ishim në plazh, unë me dy vajzat ndërsa Rubini ishte tek i ati. Gjatë kohës që ishim në plazh këto thërrisnin “Ma, Ma” dhe gjithë njerëzit sa herë thërrisnin këto më thoshin “Moj mami i këtyre je ti?”.Edhe unë i përgjigjesha “po mami i tyre jam”. I thashë nga nesër dhe mbrapa mos më thërrisni më mami se më latë beqarë për gjithë jetën, “ju lutem më thërrisni teze”- tregon Arjola.

Kujtojmë se Arjola është nënë e tre fëmijëve por tashmë beqare pasi është divorcuar.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303