fbpx

Aktorja e famshme shfaqet me një unazë diamanti dhe s’ka dyshim që është fejuar

Screenshot_55.jpg

Katie Holmes është fejuar? Epo kjo është pyetja që i bëjmë të gjithë vetes, pasi u fotografua të mërkurën në rrugë me një unazë diamanti në dorën e majtë. 39-vjeçarja shfaqet në foto e buzëqëshur, pasi ka marrë disa orë pushim larg sheshit të xhirimit për filmin e ri.

Mirëpo, burime për aktoren tregojnë se në fakt ajo nuk është unaza e martesës dhe se është vetëm një dhuratë.

“Katie nuk është e fejuar me askënd tjetër, përveçse se në film me Jerry O’Connell” – shpjegon burimi për revistën “People”.

Jamie Foxx dhe Katie Holmes janë në një lidhje dashurie prej gushtit të vitit 2013. Çifti ka zgjedhur të mos shfaqet shumë në publik dhe të mos e prishë magjinë e lidhjes. Gjithsesi, edhe përse fshihen, të gjithë e dinë se ata janë të dashuruar.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *