Aktorja e humorit:”Al Pazar nuk më bënte më për të qeshur”

rudi-agroni-1024x626.jpg

Aktorja e humorit Rudina Dembacaj këtë të shtunë ka qenë e ftuar në emisionin “Thumb”, e cila flet edhe për programin e humorit në të cilin ka qenë pjesë”Al Pazar”.

https://www.instagram.com/p/BsbROzBhE5R/

“Me thënë të drejtën Al Pazari nuk më bënte më për të qeshur, kurrë më, përveç binjakëve se i dua shumë”, është shprehur Rudina.

 

 

“Sa gjynah se do marrin gjobë ata, nuk flas me binjakët”,shtoi aktorja.

Largimi i Rudina Dembacaj nga programi i humorit u përfol se mes saj dhe drejtuesit Agron Llakaj pati një zënkë të mundshme.

Pakënaqësinë për këtë të fundit ajo e shprehu edhe në emisionin “Pop Culture” me Kelvi Kadillin.

“E kam thënë dhe herë të tjera, se duroj dot! Dhe i sugjeroj të mos më dalë para”./real-news.tv

scroll to top