fbpx

Aktorja e njohur e hollivudit konfirmon shatzaninë dhe zbulon gjininë e bebit

actresses-julia-roberts-and-emma-roberts-arrive-to-the-los-news-photo-96996154-1552073091.jpg

Emma Roberts ka konfirmuar më në fund  se ajo është në pritje të ëmbël të fëmijës së saj të parë.

29-vjeçarja ndau në Instagram foto me barkun e rrumbullakosur, duke zbuluar gjithashtu gjininë e bebushit që pritet të sjellë në jetë.

Emma dhe partneri i saj do të bëhen me djalë, ndërsa aktorja shkroi krahas postimit:

“Unë dhe dy djemtë e mi të preferuar!”

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303