fbpx

Aktorja e njohur Mandy Moore po bëhet nënë për herë të parë!

Aktorja e njohur dhe këngëtarja Mandy Moore po bëhet nënë për herë të parë!

Nëpërmjet një postimi të ëmbël në Instagram, ajo dhe partneri i saj, Taylor Goldsmith, zbuluan se do të bëhen prindër.

Mandy ka zbuluar gjithashtu gjininë e bebushit! Moore po pret një djalë të do të vijë në jetë në vitin 2021.

Mandy dhe Taylor u martuan në nëntor të vitit 2018 në Los Angeles, një vit pasi kishin shpallur fejesën dhe tregonin vazhdimisht se ishin super të lumtur në krahët e njëri-tjetrit.