35.5 C
Tirana
E martë, 16 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Aktorja e njohur qenka sozia e Bieta Sulos

spot_img

Moderatorja simpatike e “Ftesë në 5-së”, Bieta Sulo ka publikuar diçka mjaft interesante për veten.

Bieta është mjaft aktive në rrjetet sociale e sidomos në Instagram ku edhe nuk ka nguruar të publikojë bisedën me një prej ndjekësve të saj, e cila i ka gjetur sozinë.

Ma paskan gjetur sozinë, po më thonë më ngjan?, shkruan Bieta

Dhe me sa duket paska të drejtë!

Ngjajshmëria mes tyre qenka e madhe. Vajza në foto është aktore mjaft e njohur  Indiane e quajtur Neha Sharma.

Më poshtë ju përcjellim disa foto të cilat e vërtetojnë më së miri ngjajshmërinë mes tyre.

Nëse shihni fotot e aktores dhe Bietës zor se do e bëni dallimin mes tyre./real-news.tv

 

 

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat