fbpx

Aktorja e njohur turke do të martohet, zbulohet data

5F974F07-BD56-4600-A2D6-37D366166391.jpeg

Aktorja e njohur turke, Hande Erçel prej disa vitesh është në një lidhje me këngëtarin Murat Dalkiliç.

Lidhja e tyre ka patur ulje-ngritje dhe çifti shpeshherë janë përfolur për ndarje, megjithatë gjithmonë i kanë kaluar krizat në çift dhe janë ribashkuar.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303