20.5 C
Tirana
E mërkurë, 29 Maj, 2024

TË FUNDIT

Akuzat për përdhunim, reagon policia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës

spot_img

Më në fund ka një lajm të mirë për Cristiano Ronaldon në lidhje me akuzat për përdhunim.

Ditëve të fundit është përfolur se ka angazhim nga Departamenti i Policisë së Las Vegas Metropolitan (LVMPD). Megjithatë një zëdhënës i policisë amerikane ka mohuar disa nga deklaratat e bëra nga avokati i gruas amerikane në ditët e fundit, që pretendon se është përdhunuar, dhe njoftoi: “Ronaldo nuk është i akuzuar për ndonjë krim!”

“La Gazzetta dello Sport” dhe “Tuttosport” i kanë raportuar deklaratat që vijnë nga policia e Las Vegas-it, ku theksohet se hetimi për sulmin e pretenduar seksual, çështje që u rihap në ditët e fundit, nuk ka filluar me futbollistin si subjekt.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat