fbpx

Akuzat për përdhunimin e 23-vjeçares, çfarë vendosi Gjykata sot?

akuz.jpg

Disa ditë më parë një ngjarje tronditëse ndodhi në Fier, ku një 23-vjeçare akuzoi për përdhunim të dashurin e saj dhe shokun e tij. Mësohet se ditën e sotme, Gjykata e Fierit la në burg të dashurin e 23-vjeçares, ndërsa shokun e tij e ka lënë në “detyrim paraqitjeje”.

Mësohet së në burg është lënë Musa Gudo, ndërsa në detyrim paraqitjeje, shoku i tij, Orges Aliçani.

Dy të rinjtë u arrestuan pas kallëzimit të vajzës në polici.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303