fbpx

Akuzohet se vrau aksidentalisht shokun me armë gjahu, thyen heshtjen 27-vjeçari: Kanë qenë disa…

policiaaaa.jpg

27 vjeçari, i cili akuzohet se vrau aksidentalisht me armë gjahu shokun e tij, 22-vjeçarin Elidon Basha ka mohuar akuzat ndaj tij.  Ai ka thënë se nuk e ka qëlluar ai shokun e tij, por kanë qenë persona të tjerë.

27 vjeçari ka thënë se ka qenë ai që pas plagosjes e ka marrë Elidonin dhe e ka çuar në spital, por ai fatkeqësisht ka ndërruar jetë nga gjakderdhja.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303