fbpx

Alarmi në Greqi, alarm për bombë në televizionin e rëndësishëm

Policia-greke-750x450-750x405.jpg

Mediat greke raportojnë se një alarm për bombë ka ka tronditur të gjithë Athinën sonte në mbrëmje. Në adresë të televizionit ANT1 ka mbërritur një telefonatë dhe ku ka paralajmëruar se pas një ore do të ndodhte një shpërthim.

I menjëhershëm ka qenë reagimi i policisë, e cila ka rrethuar ndërtesën dhe po ushtron kontrolle për gjetjen e ndonjë pakoje apo lënde eksploziv, ndërsa po kërkohet edhe me anë të qenve të specializuar në zbulimin e eksplozivëve. /Real-news.tv/

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *