fbpx

Alarmi për bombë, në fakt kishte vetëm rroba të vjetra

Një alarm për bombë është dhënë pak minuta mw parw në një pallat në zonën e Tiranës së re.

Policia njoftoi se dyshohet për eksploziv dhe për këtë arsye u njoftuan edhe njësitë anti-eksploziv.

Ata kanë ndërhyrë në zonën dhe kanë bërë sigurimin e çantës. Pas kontrollit është parë se alarmi ishte fals.

Çanta ishte plot me rroba të vjetra

Lër një koment