16.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Alarmohet garda te sheshi “Skënderbej”, ja çfarë ka ndodhur pak minuta para se të filloj takimi i Ramës

spot_img

Garda është alarmuar në sheshin “Skënderbej” pasi është ngritur një dron.Ngritja e dronit është bërë  para nisjes së fjalës përshëndetëse të kryeministrit Edi Rama në shesh.Droni ka mbërritur deri në perimetrin ku do të mbajë fjalën Rama dhe është pikasur nga grupet e vëzhgimit dhe kolegët e tyre kanë lokalizuar ngritësit e dronit.Ata ishin një grup personash që po qëndronin tek shkallët e muzeut kombëtar. Të gjithë janë pyetur për identitetin dhe arsyen përse kanë ngritur dronin.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat