16.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Alarmohet policia, një telefonatë i zbarkon në Lazarat

spot_img

Një telefonatë e ardhur në qendrën operative ka alarmuar policinë e Gjirokastrës. Në orët e para të këtij mëngjesi ata kanë zbarkuar në Lazarat pasi u njoftuan për një përplasje me armë në këtë fshat.

Telefonuesi nga Lazarati raportoi për një përplasje me armë mes dy grupeve rivale, përplasje e cila kishte sjellë edhe pasoja të rënda.

Por pasi policia rrethoi zonën dhe bëri të gjitha veprimet e tjera në raste të tilla gjithccka ka rezultuar e pavërtetë.

Ndërkohë që nuk ka ende një njoftim zyrtar për këtë ccështje. /Real-news.tv/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat