fbpx

Alban Ramosaj publikon këngën e re “Ëndrrat e mia”

alban-ramosaj.jpg

Këngëtari Alban Ramosaj sapo ka publikuar këngën e tij më të re të titulluar “Ëndrrat e mia”

Sigurisht që vëmendje të madhe morën edhe ndjekësit të cilët e përkrahin këngëtarin, dhe këtu nuk munguan as kushërirat e tij.

E kemi fjalën për Agnesa Hadërgjonaj dhe Anxhelina Hadërgjonaj, dy motrat të cilat me veprimin e fundit tregojnë se ka “paqe” mes familjeve që pas thashethemve për një konflikt mes tyre dhe motrës së Albanit, Beatrix Ramosaj./real-news.tv

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *