fbpx

Alban Zeneli i përgjumur në Komision, bën burrë deputeten e PS: Ju kërkoj…!

9adb5c5c0d8d9dcedb20922f8ebfd65d_L.jpg

Deputeti Alban Zeneli, anëtar i Komisionit Hetimor për shkarkimin e presidentit Meta pasi mori fjalën në komision bëri njën gafë për të cilën kërkoi më pas ndjesë.

Duke iu drejtuar deputetes klotilda Ferhati-Bushka, deputeti Zeneli i tha Zoti Bushka, por duke kërkuar menjëherë ndjesë dhe duke e korrigjuar gabimin.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303