fbpx

Albani dhe Miriami sjellin kartolinën më të bukur për festa

Screenshot_23-2.png

Festat e fundvitit po afrojnë me emocione edhe për familjen e Miriam Canit dhe Alban Skënderaj. Ja kartolina që ata sjellin.

Këto emocione nuk kishin si mos të ndiheshin edhe në shtëpinë e çiftit të njohur, Miriam Cani dhe Alban Skënderaj. Së fundmi, ata kanë publikuar një video si dhuratë për të gjithë fansat e tyre, ku shfaqen së bashku me dy fëmijët e tyre, Amelinë dhe Duamin e vogël.

Këtë kartolinë të punuar nga Rezarta Shkurta, e ka publikuar vetë Miriami në rrjetin e saj social Instagram.“Festat po afrojne dhe midis kesaj atmosfere te bukur kemi deshire qe ne keto kohe te veshtira te ndajme me ju sa me shume pozitivitet”, ka shkruar ajo.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303