fbpx

Album i ri, rikthehet Rihanna

rihanna-super-bowl-2.jpg

Këngëtarja e njohur, Rihanna ka vendosur që të rikthehet në muzikë. Këtë lajm e ka bërë të ditur vetë këngëtarja, ku ka thënë s enë vitin 2019 do prezantojë albumin e saj më të ri.

Të gjithë fansat dhe admiruesit e muzikës së Rihannës janë entuziazmuar nga lajmi i këngëtares, ku me padurim presin albumin e saj.

Advertisement

Ende nuk dihet se sa këngë do përmbajë albumi.

Projekti i fundit i Rihannës ka qenë pikërisht pjesëmarrja e saj në filmin ‘Oceans 8’, i cili qe një sukses i padiskutueshëm./real-news.tv

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *