fbpx

Alketa Vejsiu: Coronen e kam kaluar, tamponi doli…

Moderatorja e famshme shqiptare Alketa Vejsiu ka zbuluar së fundmi se ka kaluar virusin Covid-19.

Duket se moderaorja e ka kaluar virusin pa simpoma të rënda duke e kaluar në shtëpi.

Nëpërmjet llogarisë së saj në rrjetin social në instagram Alketa rrëfen:

Coronen e kam kaluar, tamponi doli negativ para dy javesh! Qendrova 14 dite ne izolim ne shtepi. Jam mire per fat🙏
Kam degjuar raste vertete te renda dhe lutem cdo dite qe Zoti te mbroje njerezit afer meje dhe te gjithe shqiptaret! Corona nuk eshte shaka. Kujdesuni per veten!❤️
Falenderoni Zotin dhe Festoni cdo dite qe keni shendet dhe jeni ne jete! 🙏