fbpx

Alketa Vejsiu jep lajmin e ëmbël, nuk i mban dot emocionet: Do jem gjithmonë ëngjëlli yt (Foto)

alketa-1-1.jpg

Moderatorja e njohur për publikun, Alketa Vejsiu ka bërë me dije sot një lajm të ëmbël. Ajo ka shkruar se është bërë hallë e një vajze.

Nëpërmjet imazheve që ka publikuar, moderatorja ka zbuluar dhe portretin e bebushes, duke e prezantuar kështu me të gjithë fansat e saj.

Advertisement

Moderatorja ndihet më e emocionuar se kurrë dhe nuk ngurron ta tregojë.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303