fbpx

Almeda Abazi zbulon surprizën

Ketë herë modalja dhe aktorja shqiptare Almeda Abazi ka publikuar në rrjetet sociale se shumë shpejtë do prezantojë projektin e saj më të ri.

Përmes një video ajo tregon se për pak dite do të publikoje këngën e saj “Alabama” në bashkëpunim me dj e famshem turk Burak Yeter, tashme Almeden do ta shikojmë në një format ndryshe jo më si nje aktore por edhe si një këngëtare.

Lër një koment