fbpx

Almeda dhe Tolgahan së shpejti prindër për herë të dytë!

WhatsApp-Image-2020-11-25-at-10.57.37.jpeg

Lajm i bukur vjen nga aktori i njohur turk Tolgahan Sayisman dhe aktorja shqiptare Almeda Abazi.

Dyshja do të bëhen së shpejti prindër për herë të dytë!

Lajmin e ka konfirmuar vetë aktori i cili ka publikuar në rrjetet sociale teksa krahas fotos shkruan:

“Dhurata më e madhe, momenti më i bukur! S’mund të jem më i lumtur!”

Edhe Almeda nuk ka mundur ta mbaj dot të fshehtë teksa shkruan:

“Bebushi numër dy po vjen. Mezi po pres të të takoj, i vogli/e vogla!”

Almeda dhe Tolgahan janë gjithashtu prindër të një vogëlushi të quajtur Efehan, i cili shumë shpejt do të bëhet me motër ose vëlla.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303