fbpx

“Alo! Ca ka nai gjo anej?” Rama publikon foton nga Brukseli

edi-rama.jpg

Kryeministri Edi Rama ndodhet këtë të hënë në Bruksel, ku po zhvillon takime me zyrtarë të lartë të BE për integrimin e Shqipërisë dhe krizën e pandemisë së koronavirusit.Menjëherë pas konferencës për media me dy zyrtarët e lartë të BE, Josep Borrell dhe Oliver Varhelyi, kryeministri Rama ka publikuar një foto në “Instagram”, ku shfaqet duke folur në telefon.Përbri fotos, Rama shkruan “Alo! Ca ka nai gjo anej? Bruksel.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303