16.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Ambasada, njoftim për nxënësit që duan të shkojnë në SHBA

spot_img

Ambasada Amerikane në Tiranë ka bërë një njoftim shumë të rëndësishëm për të gjithë nxënësit e shkollës së mesme, të cilët janë të interesuar për të shkuar në SHBA nëpërmjet një programi shkëmbimi.

Në një postim në rrjetin social “Facebook”, Ambasada Amerikane shkruan se afati i aplikimit për Institutin Veror Transatlantik Benjamin Franklin 2019 është nesër. Më tej, ajo orienton studentët që aplikimin dhe për më shumë informacion të klikojnë në  #ExchangeOurWorld

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat