13.5 C
Tirana
E martë, 28 Maj, 2024

TË FUNDIT

Ambasada publikon pyetësorin: Testoni njohuritë tuaja për lotarinë amerikane

spot_img

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë ka shpërndarë në llogarinë e saj në Facebook një pyetësor për të testuar njohuritë e shqiptarëve për lotarinë amerikane.

“Mendoni se e dini si të aplikoni në mënyrë të saktë për Lotarinë Amerikane? Bëni këtë kuic përpara se të aplikoni për të testuar njohuritë tuaja mbi rregullat dhe kriteret”, shkruan Ambasada.

https://www.facebook.com/usembassytirana/photos/a.446371155837/10155910189545838/?type=3&theater

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat