fbpx

“Ambasadore e paqes”, Beniada nuk iu nda Donaldit, përballet me fjalët e banorëve

donald-cover-1-590x354-1.jpg

Debati që u zhvillua mes Donaldit dhe Einxhelit vazhdon të jetë temë diskutimi dhe gjatë këtij prime-t. Banorët i kanë mbajtur qëndrim Donaldit dhe kanë qëndruar më shumë me Einxhelin, përveç Beniadës e cila pavarësisht se është shumë shoqe me moderatoren nuk ka hequr dorë nga miqësia me aktorin.

Banorët janë ballafaquar me një video ku në fokus janë bisedat që ata kanë bërë me njëri tjetrin ku në fokus kanë Donaldin dhe marrëdhënien e ngushtë që po mban me Beniadën.

Banorët janë shprehur se Beniada mban “një dorë në kadaif dhe një në bakllava” (shprehje e përdorur nga Iliri karshi Monikës) në lidhje mes Einxhelit dhe Donaldit.

Arbana: Beniada si kanë qenë këto ditë për ty?

Beniada: Ditë shumë të qeta, shumë ok për të gjithë, kam folur me të gjithë banorët për fjalët që kanë thënë.

Arbana: Je ndjerë në presion?

Beniada: Jo na Einxheli, jam ndjerë në presion nga fjalët, se po të isha me Donaldin i bëja keq Einxhelit

Arbana: Kush ta krijoj këtë ndjësi?

 

Beniada: E kam nga të gjithë banorët, fjalët nuk i kam pritur..

Arbana: Je zhgënjyer?

Beniada: Zhgënjyer jo se është fjalë e madhe, po mërzitur..

Monika: Beniada mban raporte të mira, është zgjuarsi e Benit, mban një dorë në kadaif një në bakllava. Po pa dëmtuar njeri.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303