fbpx

Ambasadori i BE urdhër politikës: Urgjent dialog!

soreca.jpg

Ambasadori i Bashkimit Evropian, Luigi Soreca, iu ka bërë thirrje të gjitha palëve politike në Shqipëri të ulen urgjentisht në dialog.

“Qeveria dhe opozita të angazhohen urgjentisht në dialog. Është koha për të ecur përpara me Reformën në Drejtësi.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303