fbpx

Ambasadorja Kim i kaloi ‘topin’, Basha përgjigjet: Ka edhe një çështje

Kreu i opozitës Lulzim Basha ka dhënë një deklaratë të shkurtër në selinë e PD-së. Duke folur për gazetarët, Basha tha se është bërë progres, por ka mbetur ende dhe 1 çështja pa u zgjidhur.

“Është bërë progres drejt administrimit zgjedhor. Ka mbetur veç 1 çështje pa zgjidhur dhe dua të siguroj shqiptarët se opozita do të bëjë gjithçka për ta kaluar” – tha Basha.