fbpx

Ambasadorja Yuri Kim del me mesazhin e rëndësishëm për Ramën dhe Bashën

“Angazhimi, propozimet dhe kundër-propozimet duhet të jenë me mirëbesim”. Ka qenë ky mesazhi i Ambasadores amerikane Yuri Kim.

“Një kujtesë për Kryeministrin Edi Ram dhe Lulzim Bashen dhe udhëheqës të tjerë të të gjitha angazhimeve që ata kanë bërë në lidhje me 6/5 dhe çdo masë përtej 6/5. Angazhimi, propozimet dhe kundër-propozimet duhet të jenë me mirëbesim. gjithmonë do t’ju mbështesim, por JU – udhëheqësit – jeni partia përgjegjëse.”, shkruan ajo.