fbpx

Ambulanca mbërrin në shtëpinë e Princit dhe Meghan-it

Një ambulancë duket të ketë mbërritur pranë shtëpisë në Frogmore, pasi Meghan Markle pritet të lindë nga momenti në moment.

Spekulimet se foshnja është në sekondat e fundit e të ardhurit në jetë, po shtohen gjithnjë e më shumë.

Meghan do të lindë në shtëpi, me Harry-n përkrah saj.

Çifti u shpërngul kohët e fundit në Frogmore pas një rinovimi prej milionash që i bënë banesës.

Mësohet se Meghan nuk do të ndjekë gjurmët e Kate dhe Princeshës Diana, të cilat dolën në publik menjëherë sapo lindën më fëmijën përkrah.

Tani të gjithë janë në pritje të lajmit! /real-news.tv

Burimi:Daily Express