fbpx

Ana dhe Tea e “Përputhen” nuk janë më beqare, e pohojnë vetë publikisht

800-0-60ccc129a2850.jpg

Ish-konkurrentet e “Përputhen”, Ana dhe Tea ishin sot në një intervistë me “Shqipëria live”, ku u ndalën pak edhe tek emisioni dhe jeta e tyre private.Si Ana, edhe Tea pranuan se nga djemtë e rinj që po konkurrojnë për sezonin e ri të “Përputhen” nuk i ka pëlqyer njeri për partner. Por Tea tregoi se ka patur djem shumë interesant në audicione.Të pyetura nga Erjona Rusi, nëse janë beqare, Tea u përgjigj: “Jo”, duke pranuar kështu se ka nisur një lidhje të re ndërsa Ana tha: “Eh, këto punë janë të thella”, duke lënë të kuptohet se edhe ajo mund të ketë gjetur dashurinë.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303