fbpx

Ana e “Për’puthen” në një lidhje me reperin e njohur?! (FOTO+VIDEO)

ana-e-perputhen-.jpg

Një prej vajzave të “Për’puthen”, Ana, momentalisht është nga më të komentuara në mediat sociale pas pjesëmarrjes në show-n shumë të komentuar televiziv.

Ana, e cila prej disa javësh është në kërkim të dashurisë në “Për’puthen” është kapur mat më herët këtë javë teksa bisedonte në mes të rrugës me reperin e njohur Bardhi. Pamjet ekskluzive të publikuara nga “Prive”, tregojnë Anën ndërsa është duke qeshur dhe duke biseduar me reperin.

Ata të dy duken shumë të afërt me njëri-tjetrin, teksa rrjeti shpërtheu nga kjo video.

 

Ndërkohë së fundmi, ata janë fotografuar sërish bashkë teksa zbresin nga makina. Fotot janë sigurar nga Prive.al, teksa dyshimet thellohen akoma më shumë.

Nuk dimë të themi me siguri se çfarë po ndodh mes tyre, pasi asnjëri nuk ka reaguar por mbetet për tu parë.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303