fbpx

Analisti tallet me Edi Ramën, moderatorja nuk ndalon së qeshuri

Screenshot_15-20.jpg

Një bisedë e bërë në studion e lajmeve në AbcNews mes analistit Fatos Lubonja dhe spikeres Mirela Milori ka shpërthyer në të qeshura nga ana e gazetares.

E gjitha ndodhi në momentin që analisti komentoi një foto të kryeministrit Edi Rama pranë një papagalli, ndërsa Milori nis dhe qesh pa pushuar.

Në fund të fjalës së tij, spikerja e lajmeve arrin të rikthehet serioze dhe vijon me intervistën.

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *