fbpx

Andi pranon publikisht se pëlqen Tean

1200-630-d4b196d7c1f69021aab5da144d056514.jpg

Në këtë takim Andi pranoi më në fund se ka një pëlqim ndaj Teas.

“Për një tip si mua, është shumë e vështirë ta pranoj këtë gjë dhe sidomos në televizor. Unë të pëlqej shumë ty. U bënë shumë netë që i shoh këto fotot- videot editimet tona”, tha Andi.

Ndërkohë Tea i tha se dhe ajo e pëlqen, por se ka disa pasiguri rreth tij: Shiko edhe unë të pëlqej , por nuk e di pse nuk kam ende besim.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303