fbpx

Andrra tregon për herë të parë portretin e djalit

Screenshot_18-5.png

Si sot një muaj më parë, çifti i njohur, Sinan Hoxha dhe Andra Destani u bënë prindër për herë të dytë.Bashkëshortja e këngëtarit solli në jetë një djalë dhe lajmin e bukur e ka dhënë vetë ajo përmes një foto të publikuar në Instastory.“E gjithë bota është e imja. Faleminderit Zot”, shkroi Andrra përmbi foton, ku shfaqej vogëlushi i sapoardhur në jetë.Ndërkohë sot, i vogli feston 1-mujorin e ardhjes në jetë dhe mami Andrra ka prezantuar për herë të parë publikisht portretin e ëmbël të Ayan.Andrra Destani e Sinan Hoxha, u bënë prindër për herë të dytë një muaj më parë.Ajo ka ndarë me ndjekësit në “Instagram” një video shumë të bukur dhe ka shkruar: “Gëzuar një muaj Ayan!”.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303