18.5 C
Tirana
E martë, 21 Maj, 2024

TË FUNDIT

Anës i kërkohet që të kthehet në Për’puthen, ja si shprehet ajo…

spot_img

Ana Kauri përmes rubrikës Pyetje dhe përgjigje në Instagram është pyetur për rikthimin e saj të mundshëm në program.“Ana ktheu të Përputhen, ktheu te ajo zemër që të do je shumë e mirë’, ka shkruar ndjekësi derisa ajo ia ka kthyer me ironi: ‘Jeni shumë të mirë’.Ndryshe, tashmë ka muaj që Ana Kauri është larguar nga programi teksa nuk është zbuluar ende se a ka nisur ndonjë lidhje dashurie.Theksojmë se, ajo po vazhdon punën e saj me reklama të ndryshme tashmë po merr pjesë dhe në emisione.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat