27.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024

TË FUNDIT

I dashuri i ri i Angelina Jolie, kolegu dhe miku i saj

spot_img

Mediet e huaja raportojne se Angelina Jolie ka gjetur një të dashur të ri.

Edhe pse shkurorëzimi nga ish-bashkëshorti, Brad Pitt nuk ka përfunduar akoma, aktorja hollivudiane dyshohet se filloi një marrëdhënie me një koleg, të cilin e ka mik të mirë ndër vite.

Ajo thuhet se ka gjetur ngushëllim në aktorin e famshëm, 43-vjeçarin Jared Leto.

Ata kanë qenë miq të mirë për vite, por duket se pak më shumë se miqësia ka lindur mes tyre.

Burimet thonë se çifti shpesh shihet kohët e fundit për shkak se aktori i ofroi një roli aktores në një film në të cilin po punon.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat