Anjeza Shahini zbulon arsyen pse nuk ka qenë aktive në rrjetet sociale dhe televizion

Screenshot_8-2.jpg

Këngëtarja e njohur Anjeza Shahini prej disa vitesh jeton larg Shqipërisë.

Ajo jeton në Angli me bashkëshortin e saj, diplomatin anglez Paul Connolly.

Edhe pse nuk është shumë aktive në “Instagram”, Anjeza vjen gjithmonë me lajme të ëmbla.

Së fundmi, këngëtarja ka gëzuar fansat pasi ka treguar se është në pritje të ëmbël dhe se do të bëhet nënë për herë të parë.

“Duket i madh barku im me këtë? Kërkoj ndjesë për mungesën në FB e Insta miqtë e mi, por sic e shikoni kam qenë pak e ngarkuar”, shkruan Anjeza, ndërsa tërheq vëmendjen barku i rrumbullakosur.

feg.PNG

scroll to top