21.5 C
Tirana
E enjte, 30 Maj, 2024

TË FUNDIT

Anuloi takimin në PS, Rama e nis ditën me kritika: Hip se të vrava, zbrit se të vrava…

spot_img

Kreu i qeverisë Edi Rama anuloi sot fjalimin e tij në eventin “Ti zgjedh” të socialistëve, mirëpo paska qenë duke u marrë me gjëra më të rëndësishme siç janë masat kundër grupit KÇK.

Postimi i Ramës: 

Brenda nëntorit fillon furtuna mbi foletë e krimit dhe korbat e KÇK. Tani për Ohër ku nisin sot takimet për marrëveshjet e bashkëpunimit rajonal dhe nesër bëhet mbledhja e radhës ku janë ftuar të gjithë vendet e Ballkanit Perëndimor + partnerët europianë të nismave rajonale.

Kur dal përditë pse del përditë pse del përditë, kur s’dal ca ditë çfarë ka që s’del përditë, historia e vjetër hip se të vrava zbrit se të vrava. Sot e kam nisur ditën me grupin e punës për Ligjin Special kundër krimit të organizuar + masat kundër KÇK që po finalizohen në letër.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat