18.5 C
Tirana
E martë, 21 Maj, 2024

TË FUNDIT

Arbana hap dyert e shtëpisë për Krishtlindje..

spot_img

Krishtlindjet kanë mbërritur edhe në shtëpinë e moderatores Arbana Osmani, e cila ka vetëm pak muaj që është bërë nënë për herë të dytë.

Prandaj nuk kishte se të mungonin dhuratat, alegria dhe zbukurimet në një shtëpi me fëmijë.

Ka qenë vetëm moderatorja që ka publikuar pamje në Instagram, ku tregon se Babagjyshi ka ardhur surprizë për Jonin dhe i ka sjellë një kuti të madhe dhuratë.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat