fbpx

Arbana nxjerr foton romatike krah Eduartit, ai teksa e puth, ndërsa ajo…: Duke bërë filma dhe fëmijë

Arbana Osmani publikoi një foto krah Eduart Grishajt teksa ky i fundit po punon për filmin e tij më të fundit.

Moderatorja, edhe pse në ditët e fundit të shtatzënisë, nuk e ka lënë për asnjë sekond vetëm regjisorin duke e shoqëruar në projektin kinematografik.

Ajo postoi një foto romantike krah Eduart Grishajt nga sheshxhirimi dhe shkroi: “Duke bërë filma dhe fëmijë. Në setin e Sofia Film me regjisor artistin tim të preferuar Eduart Grishajn. I uroj atij dhe skuadrës shumë fat.”