fbpx

Arbenita ka ditëlindjen sot, e gjeni dot se sa vjeç mbush modelja?

arbenita-min-590x354-1.jpg

Modelja e njohur Arbenita Ismajli feston ditëlindjen sot. E gjeni dot se sa vjeç mbush modelja?

Arbenita bën sot 23 vjeçe dhe ky është viti i parë që modelja feston ditëlindjen si nënë dhe dhurata më e çmuar për të këtë vit është vetë Nina, shkruan iconstyle. Arbenita ka ndarë në Instagram një video shumë të ëmbël, në të cilën shihet duke puthur këmbët e vogla të vajzës.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303