fbpx

Ardit Gjebrea surprizon fansat, i rikthehet muzikës

Screenshot_60-1.jpg

Ardit Gjebrea është një nga personalitet më të pëlqyer të ekraneve shqiptare. Çdo të dielë prej shumë vitesh Arditi shfaqet në Klan me emisionin “E diela shqiptare”.

Më herët publiku e ka njohur atë nëpërmjet muzikës, ku edhe sot këngët e tij dëgjohen me plot dëshirë. “Ja ku jam”, “Jon”, “ Kur braktis atë që do” janë disa prej tyre që kanë mbetur në mendjen e publikut.

Fansat e Ardit mezi presin një rikthim të tij në muzikë dhe showman-i mesa duket e ka marrë parasysh këtë kërkesë.

Në Instagram, sot ka postuar një foto pranë një mikrofoni.

“Ai momenti kur je në dimension tjetër…”,shkruan Gjebrea.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *