24.5 C
Tirana
E mërkurë, 24 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Ariana Grande kthehet me ish të dashurin Graham Phillips?

spot_img

Ajo ka pasur raporte miqësore me shumicën e ish-partnerëve.

Vetëm pak ditë pas takimit me ish-të dashurin Big Sean, Ariana Grande është fotografuar me një tjetër ish, Graham Phillips.

Ariana dhe Graham ishin të lidhur për tre vjet deri në vitin 2011. Ata dukej se kishin shumë për të folur, pasi shkuan në restorantin italian Carbone në Nju Jork, të shtunën në mbrëmje.

Ariana ishte bërë shumë seksi me një palë çizme të gjata mbi gju, në ngjyrë të bardhë.

Dyshja nisi të dilte në vitin 2008 pasi luajtën bashkë në muzikalin 13 në Broadway, dhe qëndruan miq kur u ndanë në vitin 2011.

Në vitin 2016 ata u takuan në një darkë në LA, bashkë me shokët e tyre.

Këngëtarja dhe Graham ishin në një lidhje nga viti 2008 deri në vitin 2011. Ata u panë duke shkuar për të ngrënë darkë në një restorant.

Por bëhet fjalë vetëm për një darkë apo diçka më shumë? Vlen të thuhet se të dy i kanë mbajtur kontaktet me njëri-tjetrin edhe pas 8 vitesh ndarje.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat