Ariana Grande sjell në vëmendje “Means Girl”

“Mean Girls” i realizuar më shumë se 10 vite më parë me protagonistë; Lindsay Lohan, Reachel McAdams, Samantha Sayfried, Tina Fey dhe Lacey Chabert duket se do të mbetet i paharrueshëm për të rinjtë në të gjithë botën.

Së fundmi, Ariana Grande e ka risjellë atë në qendër të vëmendjes duke u bazuar tek e njejta histori për projektin më të ri muzikor “Thank you, next” dedikuar të gjithë ish të dashurve të saj. Klipi i cili do të publikohet së shpejti do të ketë skena qesharake ashtu si në film dhe gjithçka do të ketë në epiqendër Ariana Grande.

Lër një koment