Ariana Grande vesh fustanin e munguar në Grammy Awards 2019

Ariana Grande nuk ka marrë pjesë në eventin më të madh të muzikës pas një mosmarrëveshje me producentin për përzgjedhjen e këngës performuese.

Megjithatë ajo komentoi në Twitter dhe hodhi disa foto përpara  se të thoshte natën e mirë fansave të saj.

Grande ka veshur fustanin që kishin dizenjuar për mbrëmjen e madhe ku ajo mungoi

Në llogarinë e saj në Istagram ajo ka postuar disa foto të veshur me fustanin ngjyre pastel me te cilën ajo do të prezantohej natën e 10 shkurtit.

Fustani ishte i punuar nga ‘ZacPosen’, dhe i jepte këngëtares pamjen e një princeshe  Siç duket ajo ka zgjedhur ta shijojë  ndryshe këtë mbrëmje, pavarësisht mungesës në festival.

View this post on Instagram

?

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande) on

View this post on Instagram

just a surfin boy @zacposen

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande) on