fbpx

Arjan Çani: Tre arsyet që Edi Rama shembi Teatrin Kombëtar

Gazetari i njohur Arjan Çani deklaroi sonte në Open se i vetmi që deshi të shembte teatrin është Edi Rama.

“I vetmi që deshi të shembte teatrin është Edi Rama. Rama këtë luftë e ka nisur që në vitet 2000. Ka tre arsye që Rama e shembi Teatrit Kombëtar. Janë arsye psikike, emocionale dhe interesi.

E kanë pranuar të gjithë që pas teatrit do ndërtohen kulla”- tha Çani në Top Channel.