13.5 C
Tirana
E martë, 28 Maj, 2024

TË FUNDIT

Ajola Xoxa publikon foton e parë pas shtatzënisë

spot_img

Pas lindjen së fëmijës dy jave më parë Ajola Xoxa ka publikuar një foto në faqjen e saj në instagram.

Ajo duket e mrekullueshme përkrahe bashkëshortit të saj kryebashkiakut Erion Veliaj me një fustan ngjyrë mente të gjatë deri tek kyci i këmbës dhe me një pale këpuce ngjyre “nude”.

Mesa duket  çifti ka qene në një ceremoni pagëzimi ku vet Ajola shkruan “Dje pagëzuam një shoqe të vockël “

Për Ajolen shtatzënia nuk i ka prishur aspak format e saj femërore pasi ajo duket shumë bukur dhe elegante edhe pse pak javë pas lindjes.

Nuk kane munguar dhe komentet e fansave te saj te cilët e komplimentojnë për pamjen e saj ne këto dite.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat