fbpx

Armand Duka hodhi kunja ndaj vipave dhe politikanëve, replikon kryeministri Rama

Sonte Kombëtarja shqiptare do të përballet me Islandën, ku shpresohet një fitore nga ana e djemve tanë.

Ndërkohë, presidenti Duka reagoi disa ditë më parë duke hedhur ”kunja” për Vipat dhe politikanë. Ai tha se ata e mbështesin kombëtaren vetem kur fitojnë, pasi duan të bëhen pjesë e suksesit të tjerëve.

Por sot kana ëkomentuar presidenti Meta dhe kryeministri Rama.

Meta bën me dije se do të jetë në stadium dhe do te ndjekë nga afër ndeshjen.

Ndërsa, Rama shkruan: “Kur fitojnë mbajnë radhë të të tregojnë sa të duan, kur humbet e ke ti radhën t’u tregosh se sa vlen”, shkruan Rama.