Armina nostalgjike, ja çfarë i mungon nga adoleshenca

Armina Mevlani duket se është bërë nostalgjike për vitet e adoleshencës, pasi ditën e djeshme ajo ka publikuar një album fotosh ku vihen re format trupore të saj, si dhe stili i veshjes.

Njëra prej fotove ka tërhequr veçanërisht vëmendje. Siç duket, kjo shkrepje është shkëputur nga një set fotografik që Armina ka bërë disa vite më parë.

Bloggerja bukuroshe shfaqet elegante në këtë foto duke zbuluar se nuk ka qenë asnjëherë më kaq e dobët. Ajo kishte veshur një fustan të kuq të ngushtë dhe me dekolte i cili e tregonte shumë seksi.

 

ARMINA 1 ARMINA 2 ARMINA 3 ARMINA 4
<
>